Poznaj wesołego, a zarazem psotnego Misia, który zwie się TEDDY EDDIE i pomoże Twojemu dziecku w nauce angielskiego.

Metoda przeznaczona dla dzieci w wieku 2-7 lat, a jej głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

TEDDY EDDIE :

• PRZYJAZNY- nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach i w kolorowych salach
  • WIELOPOZIOMOWY- gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania
  • ELASTYCZNY- zaspokaja potrzeby dzieci w rożnym wieku i na różnym poziomie
  • AMBITNY- zawiera wyjątkowo duży zasób słów (wprowadzanych i ćwiczonych zawsze w zdaniach) oraz tekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym
  • PRZYJAZNY RODZICOM- zawiera „Poradnik dla rodziców” oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka
  • WIARYGODNY- zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli
  • WESOŁY- zawiera dużo dziecięcego humoru i bajkową oprawę
  • BOGATY- zarówno jeśli chodzi o „Pakiet Edukacyjny”, jak i materiał językowy pozwalający na całkowite ‘zanurzenie się’ w języku obcym
  • BLISKI- naturalnemu przyswajaniu języka i prawdziwie komunikacyjny

Więcej na stronie www.edubears.pl/teddy-eddie

TEDDY EDDIE START 2-3 LATA

➔  Efekty nauczania

Po kursie TEDDY EDDIE START dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym.

• poziom: początkujący
  • wiek: 2-3 lata
  • używamy naprzemiennie księgi zielonej lub pomarańczowej
  • zajęcia: 1 raz w tygodniu po 40 minut lub 2 razy w tygodniu po 25 minut
  • grupy: do 8 osób

➔  Co zawiera „Pakiet Edukacyjny” Teddy Eddie START?

• poradniki dla rodziców
  • dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
  • teczkę
  • zestaw naklejek
  • dyplom oraz upominek na koniec roku

TEDDY EDDIE SCHOOL STANDARD 4-5 LAT

➔  Efekty nauczania

Po kursie TEDDY EDDIE STANDARD dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

• poziom: początkujący, kontynuujący
  • wiek: 4-5 lat
  • co roku obowiązuje inny podręcznik: używamy naprzemiennie ksiąg żółtej, czerwonej lub niebieskiej
  • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 35 minut
  • grupy: do 10 osób

➔  Co zawiera „Pakiet Edukacyjny” Teddy Eddie STANDARD?

• dostęp do materiałów deDOMO
  • dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
  • teczkę z rączką
  • dyplom oraz upominek na zakończenie kursu

TEDDY EDDIE ABC 5-6 LAT

➔   Efekty nauczania

Po kursie TEDDY EDDIE ABC dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka.

• poziomy: początkujący, kontynuujący
  • wiek: 5-6 lat
  • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut
  • grupy: do 10 osób

➔   Co zawiera „Pakiet Edukacyjny” Teddy Eddie ABC?

• dostęp do materiałów deDOMO
  • dostęp do aplikacji Placu Zabaw online
  • teczkę
  • karty pracy ABC
  • dyplom oraz upominek na zakończenie kursu

TEDDY EDDIE SCHOOL 6-7 LAT

• Efekty nauczania

Po kursie TEDDY EDDIE SCHOOL dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów.

• poziomy: początkujący, kontynuujący
  • wiek: 6-7 lat, 1 klasa
  • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut
  • grupy: do 10 osób

➔   Co zawiera „Pakiet Edukacyjny” Teddy Eddie SCHOOL?

• zeszyt ćwiczeń
  • dostęp do aplikacji Placu Zabaw online